Geriausias būdas mesti kukurūzų futbolo maišelius

Sužinokite, kaip ištobulinti kukurūzų futbolo metimo techniką, atlikdami šiuos keturis paprastus veiksmus.

#1. Pasiruošimas

Vienas iš svarbiausių kukurūzų futbolo mėtymo technikos aspektų yra pasiruošimas. Tai, kaip laikote kukurūzų futbolo maišelį, turi įtakos metimo trajektorijai. Turite įsitikinti, kad maišelis tolygiai laikomas rankoje, o jo svoris pasiskirstęs tolygiai. Jei maišelis bus išbalansuotas, tai trukdys jūsų taikikliui. Daugelis profesionalų siūlo maišelį laikyti tarp nykščio ir rodomojo piršto.

Sėkmė žaidime gali priklausyti ir nuo jūsų laikysenos. Pėdos padėtis priklauso nuo to, kaip jaučiatės patogiausiai. Kad metimas būtų labiau kontroliuojamas, statykite pėdas vienodu atstumu viena nuo kitos, kad jūsų rankos būtų vienintelė varomoji jėga. Kai kurie kukurūzų futbolo profesionalai renkasi boulingo stovėseną, kai viena koja yra už kitos sulenktoje padėtyje.

#2. Tikslas

Geriausia bandyti pataikyti į lentos centrą. Dauguma žmonių klysta taikydamiesi tiesiai į skylę. Jie pamiršta, kad maišeliai slysta. Jei taikysitės į lentos vidurį, didesnė tikimybė, jog maišelis nusileis ant lentos ir įkris į skylę. Net jei jums nepavyks pataikyti į lentos skylę, vis tiek rinksite taškus, o ne mėtysite maišelius ant žolės.

#3. Metimas ir atleidimas

Nors taiklumas yra susijęs su planavimu, metimas yra ta vieta, kur pasiruošimas ir taiklumas susijungia į veiksmą. Raktas į tobulą metimą yra metimo lankas. Norint pasiekti idealų metimo lanką, svarbiausia yra metimas iš apačios! Bet kokiu kitu metimu to nepasieksite. Norite, kad maišelis nukristų ant lentos su nedideliu slydimu. Jei bus per didelis slydimas ar lankas, maišelis išvis nenusileis ant lentos arba nuslys nuo jos.

#4. Pergalės šokis

Be abejo, svarbiausias kukurūzų futbolo technikos aspektas yra... pergalės šokis. Kai viskas susijungia į vieną gražų sklandų judesį ir mestas maišelis įkrenta į lentos skylę, turite sušokti tobulą pergalės šokį. Viską vainikuokite šypsena, roboto šokiu arba įvairiais galūnių mostais.

Štai jums ir tobula kukurūzų futbolo technika! Vis dėlto tikroji tobulos kukurūzų futbolo technikos paslaptis yra praktika, praktika ir dar kartą praktika.