Tapkite geresniu kukurūzų futbolo žaidėju

Patrarimai

Kukurūzų futbolas gali pasirodyti paprastas žaidimas, bet jei kada nors žaidėte, žinote, kad jis toli gražu nėra paprastas. Tai, kas vieniems gali atrodyti kaip "maišelių mėtymas", kitiems bus kruopščiai apskaičiuoti metimai, reikalaujantys ypatingo tikslumo. Jei nesate žaidę šio žaidimo arba esate pradedantysis, praves keli patarimai kaip padidinti savo šansus laimėti ir pagerinti koncentraciją žaidžiant kukurūzų futbolą.

Pirmas patarimas - Pradėkite nuo savo kūno pozicijos

Stovėsena yra labai svarbi visose sporto šakose, bet ne labiau nei kukurūzų kamuolio žaidime. Dvi dažniausiai pasitaikančios metimo pozicijos yra stovėjimas vietoje ir leidimas rankai atlikti metimą arba žingsnio žengimas, kad metimui būtų suteiktas tam tikras pagreitis. Bet kuri pozicija yra tinkama, tačiau sklandūs kūno judesiai yra svarbiausia metimo dalis. Nenorite, kad metant kūnas atliktų trūkčiojančius judesius, kitaip galite prarasti visą metimo tikslumą. Raskite jums patogiausią poziciją.

Antras patarimas - Taikykitės į lentą

Trys pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia turėti omenyje žaidžiant, yra į lentą nukreiptas dėmesys, tolygus maišelio pasiskirstymas metančioje rankoje ir akių kontaktas su maišeliu tol, kol jis sėkmingai nusileis. Kukurūzų futbolo maišelis turi būti lygiai padėtas rankoje, rodomajam pirštui apkabinus maišelio kampą. Kai ruošiatės mesti ir pradedate svyruoti ranką atgal kaip švytuoklę, įsivaizduokite, kad maišelis kyla ore šiek tiek lenktu lanku.

Per daug negalvokite apie tai, kad maišelis nusileis tiesiai į lentos skylę. Sutelkite dėmesį į pirmuosius šešis centimetrus lentos, o likusią dalį maišelis padarys pats, kai nuslinks per lentą. Žmonės, kurie taikosi į lentos skylę, dažnai visiškai nepataiko į pačią lentą.

Trečias patarimas - Gėrimo taisyklė

Bene svarbiausia neoficiali kukurūzų futbolo taisyklė: gerti skatinama! Remdamiesi savo asmeniniais tyrimais nustatėme, kad alaus gėrimas dažniausiai pagerina kukurūzų futbolo žaidėjų įgūdžius.

Ketvirtas patarimas - Maisto taisyklė

Nors gėrimai yra kukurūzų futbolo žaidimų dalis, bet valgymas žaidimo metu yra draudžiamas. Nustebote?! Juk kol žaidžiate, draugai kepsninėje kepa skanų maistą, o jubiliatas nori, jog paragautumėte gimtadienio torto. Visiškai suprantame!

Valgant ir žaidžiant kukurūzų futbolą problema yra ta, kad maišeliai yra bendri, o niekas nenori žaisti su maišeliais, kurie yra aplipę riebalais ar torto likučiais. Stenkitės valgyti tik per pertraukėles ir prieš liesdami maišelius įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios.

Penktas patarimas - Sportiškumas

Šokinėjimas, kaip ir gėrimas, yra skatinamas. Kol viskas vyksta geranoriškai ir niekas neperžengia ribų. Taip pat leidžiama blaškyti kitų žaidėjų dėmesį, jei tik pasirūpinsite, kad viskas būtų saugu ir niekas, įskaitant jus, nenukentėtų. Labai rekomenduojame dėvėti juokingą aprangą, kuri nevaržytų jūsų judesių. Jūsų varžovai tikriausiai negalės gerai taikytis, jei isteriškai juoksis.

Atminkite, kad kukurūzų futbolo žaidimo su draugais esmė - smagiai praleisti laiką.

Ieškote savo asmeninės kukurūzų futbolo lentos? Pagaminti gali Jums Medžio karma